Jordania me fat, Veseli shumë afër golit
Shqipëria dhe Jordania po zhvillojnë ndeshjen miqësore në "Elbasan Arena".

Në minutën e 64′ Veseli nga shumë pranë zonës herën e parë del huq, ndërsamomentin e dytë topi ndalet nga portieri.

Ndeshja po zhvillohet dhe është minuta e 68'. /albeu.com/
Shtuar më 10/10/2018, ora 21:45
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori