E FUNDIT/ BILD plas "bombën", nxjerr përgjimin ku është përfshihet Rama
Josa: Duhet të kishim bërë shumë në pjesën e dytë
Mirel Josa në një intervistë për Super Sport ka thënë se ekipi i tij është dashtë të bëj më shumë në pjesën e dytë.

Sipas tij, pjesa e parë ishte shumë e mirë për prishtinasit, por në pjesën e dytë nuk ishte kështu.

“Ne është dashur që të dominojmë mesfushën dhe ne nuk u desh të humbim topa në mesfushë”, ka thënë ai.
Shtuar më 13/08/2018, ora 22:19
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori