CR7 ka një super tifoze në SHBA (FOTO LAJM)

Modelja amerikane e Joselyn Cano shpenzon orë duke shikuar videot e yllit tëe Juventusit Cristiano Ronaldo.

Ajo ka pothuajse 11 milionë ndjekës në Instagram, dhe forma bombastike dhe ndoshta është dhe tifozja më e zjarrtë e Cristiano Ronaldos në botë.

Cano ka pranuar vetë se shpenzonte orë duke shikuar videot e Ronaldos në Youtube.

Ndërkohë për Juventusin do të jetë një tifzoze më shumë në mbështetje të bardhezinjve.
Shtuar më 12/02/2019, ora 10:30
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori