Joshua apo Whyte? Sipas Parker ky është ai që godet më fortë
Joseph Parker ka bërë të ditur se cili godet më fortë në mes të Anthony Joshua dhe Dillian Whyte.

“Epo, dukshëm, Dillian më rrëzoi. Sigurisht se ai godet shumë fort” ka thënë Parker për ‘talkSPORT’.

“Kishte shumë goditje dhe ai lëshoi një që më zuri në befasi, por unë luftova përsëri” ka thënë tutje ai.

Joshua nuk lëshoi ndonjë goditje të fuqishme, kështu që do të qëndrojë në anën e Dillian. Ai ishte goditës më i fortë” ka thënë ndër të tjerash Joseph. /albeu.com/
Shtuar më 11/02/2019, ora 21:45
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori