Joshua viziton Mourinhon dhe yjet e United (FOTO LAJM)

Pëlqej
Pas një pushimi më se të merituar, boksieri britanik Anthony Joshua tani po viziton edhe klubet e mëdha të futbollit. Destinacioni i parë ka qenë Manchester United, ku ka takuar Mourinhon dhe futbollistët.

"Djajtë e Kuq" i kanë dhuruar fanellën e skuadrën me numrin 1. Joshua disa javë më parë triumfoi kundër Wladimir Klitschkos në raundin e 10-të në "Wembley". /albeu.com/
Shtuar më 13/05/2017, ora 16:22
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori