Jovetiç drejt Juventusit
Stevan Jovetiç kohët e fundit është kthyer në hijen e vetes dhe nuk e magjeps më Firencen.

“Sipas TuttoSport”, lojtari nga Mali i Zi mund t’i thotë lamtumirë Toskanës.

Kjo hipotezë hidhet si pasojë e ardhjes së Giuseppe Rossit, i cili është gati të tregojë vlerat e tij me fanellën vjollcë. Kështu Fiorentina i hap derën Juventusit. E ardhmja e Jovetiç mund të jetë pikërisht në Torino.
Shtuar më 10/02/2013, ora 11:55
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori