Ju kujtohet Stam i Milanit, shikoni çka bërë dje
Ish qendërmbrojtësi i Milanit të madh po vazhdon karrierën e tij përsëri në futboll por këtë herë si trajner.

Ish qendërmbrojtësi sezonin e kaluar u zyrtarizua si trajner i Readin dhe ditën e djeshme ai hodhi përsri firmën mbi letërm transmeton Albei.com.

Stam rinovon edhe për dy sezone. Trajner Jaap Stam ka vendosur të qëndrojë për dy sezone të tjera, duke rinovuar marrëveshjen e tij dje. /albeu.com/
Shtuar më 05/07/2017, ora 10:17
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori