Ju prezantojmë 3 ekipet që ende se kanë provuar shijen e humbjes (FOTO)

1. Shakhtar Donetsk (Ukrainë, 16 fitore dhe 2 barazime)
Në dhjetë ligat më të mira në Europë për sezonin 2016/17, vetëm tri ekipe kanë evituar deri më tani humbjen në kampionat.

Dy prej tyre janë pjesë e kampionateve pak më të njohura në kampionatin ukrainas dhe në Superligën turke, në ekipin ku aktivizohet edhe sulmuesi i kombëtares sonë, Sokol Cikalleshi, raporton Albeu.

Hoffenheimi ndërkohë nga 5 kampionatet e mëdha është skuadra e vetme që ende nuk e kanë provuar shijen e humbjes./albeu.com/

Shtuar më 16/01/2017, ora 11:38
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori