E dashura e Boateng ironizon tifozët juventin
Ka ngjallur polemika në Twitter, komenti i Melissa Satta-s ne në fund të sfidës mes Juventusit dhe Milanit, e vlefshme për Kupën e Italisë. Me ironi Melissa ka shkruar se falenderon juventinët të cilët kanë përmendur për më shumë se 100 minuta emrin e saj.


"Haha, duhet të falënderoj juventinet, nuk e kam menduar që do të isha kaq e rëndësishme, sa për të kënduar emrin tim për më shumë se 100 minuta ahah" ka qenë "cicërima" e të dashurës se mesfushorit të Milanit Boateng në Twitter. /albeu.com/
Shtuar më 10/01/2013, ora 10:53
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori