Juan Jesus në janar vishet zikaltër
Me momentin e vështirë që po kalon në kampionat dhe problemet në mbrojtje, skuadra e Interit po bën të pamundurën që në merkaton e janarit të ofrojë medoemos një qëndërmbrojtës.

Emri më i lakuar dhe më i mundshëm është ai i Juan Jesus. Sipas asaj që raporton "TuttoSport", po tenton të negociojë çmimin e lojtarit me klubin e Internacional Porto Allegre.

Vetë futbollisti në fjalë thuhet se ka refuzuar ofertat e Milanit dhe Juventus për tu veshur zikaltër. /albeu.com/
Shtuar më 08/11/2011, ora 09:02
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori