Juninho është pro Botërorit në dimër
Guus Hiddink
Braziliani Juninho, i cili kaloi një vit e gjysmë në Katar, thotë se kampionati botëror Katari 2022 duhet të mbahet gjatë dimrit. "Mendoj se nëse Botërori i Katarit do të organizohej në janar, do të kishte më pak probleme.

Gjithashtu lojtarët do të jenë në vazhdën e sezonit dhe në formën më të mirë fizike. Të gjitha skuadrat do ta kenë përgatitjen e njëjtë atletike”, theksoi Juninho i cili kulmin e karrierës e arriti me klubin francez Lyon.
Shtuar më 08/02/2011, ora 15:03
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori