Jurgen Klopp i tensionuar në derbi, portierin e kap gjumi në stolin rezervë
Derbi i Merseyside mes Everton dhe Liverpool ishte një takim plot tension dhe momente të diskutueshme, por jo të gjithë e kishin mendjen te ndeshja.

Portieri i Liverpool, Caoimhin Kelleher është kapur nga kamerat duke fjetur në stolin rezervë gjatë barazimit 2-2 në “Goodison Park”.

Siç mund ta shihni nga pamjet Jurgen Klopp ishte i nervozuar si kurrë më pare pas barazimit të kundërshtarit, ndërkohë që irlandezi po flinte i qetë.

Shtuar më 19/10/2020, ora 21:46
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori