Jurgen Klopp zbulon arsyen e barazimin e Liverpoolit me Sevillan
Pëlqej
Liverpool barazoi para shikuesve të tij kundër Sevillas me rezultat 2-2.

Por, trajneri i vendasve, gjermani Jurgen Klopp ka pohuar se është i kënaqur me paraqitjen e të besuarve të tij.

“Kjo ishte një paraqitje për fitore gjatë 85-86 minutave dhe ekipi im ka luajtur shumë mirë. Ne patëm përgjigje për çdo gjë, përveç momenteve të golave. Më duhet t’i shoh sërish. Ishte një lojë emocionuese nga ana ime, të gjithë e panë dëshirën dhe pasionin tonë, por morëm vetëm një pikë” tha Kloop.

“Ne e dimë se duhet të përmirësohemi, por kemi shumë potenciale dhe mund të punojmë rreth kësaj”, tha ndër të tjerash Klopp. /albeu.com/
Shtuar më 14/09/2017, ora 10:54

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori