Justifikohet Panucci: Pyesni Dukën për të ardhmen time
Christian Panucci pas humbjes turpëruese, në "Loro Borici", nga Skocia, ëhstë vënë në shënjestër të sulmeve na të gjithë sportdashësit në Shqipëri.

Por mesa duket Panucci i ka "krahët ngrohtë", pasi në një konferencë për shtyp ai ka thënë se të gjithë duhet të pyesin Presidentin Duka për të ardhmen.

"Na mungojnë 6-7 lojtarë dhe për një ekip si Shqipëria janë shumë. Me skuadër të plotë ne mund të shkojmë në Europian. I marr unë përgjegjësitë për rezultatet e Kombëtares. Sa për të ardhmen time, duhet të pyesni Dukën”, deklaroi tekniku italian i kuqezinjve. /albeu.com/
Shtuar më 19/11/2018, ora 14:19
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori