Juve, aventura e re "josh" Hummels
Mbrojtësi i Borussia Dortmund, Mats Hummels zbulon se do të largohet nga klubi gjerman vetëm nëse vjen oferta e duhur.
23-vjeçari, i cili për momentin konsiderohet si një ndër mbrojtësit më të mire në botë, është vendosur nën radarët e Manchester United dhe Barcelonës edhe pse Hummels pranon se është i lumtur tek kampionët e Bundeligës.

Megjithatë gjermani nuk e përjashton mundësinë që një ditë të lagohet nga "Signal Iduna Park" për të nisur një aventurë të re në një tjetër kampionat.

Gjermani, Bayern Munchen është favoriti për të marrë shërbimet e mbrojtësit të kombëtares gjermane, ndërsa Juventus, kllub që interesohet prej kohësh për të, mbetet në pritje të zhvillimeve të reja. /albeu.com/
Shtuar më 09/10/2012, ora 12:18
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori