Juve, Cristina Chiabotto "debuton" me fitore (FOTO LAJM)

Cristina Chiabotto, bukuroshja e Juventus dhe moderatoja kanalit bardhezi Juventus Channel, ka bërë debutimin e saj në "Juventus Stadium" me rastin e ndeshjes së javës së dytë të Serie A kundër Lazios (4-1).

E veshur me fanellën e skuadrës së zemrës dhe shumë e lumtur, Cristina ka postuar disa foto në profilin e saj në rrjetin social "Instagram". /albeu.com/
Shtuar më 01/09/2013, ora 12:42
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori