Juve dhe Real pranë shkëmbimit bombastik
juve00
Skuadra e Juventusit dhe Reali i Madridit janë të gatshme për të kryer një shkëmbim bombastic. Bëhet fjalë për dy mbrojtësit Alex Sandro i Juventusit dhe Marcelo i Real Madrid. Marcelo është i lidhur ngushtë me një kalim te kampionët në fuqi të Italisë çka do t’i hapte rrugë largimit të Sandron në drejtim të Realit.

Madrilenët e vlerësojnë Marcelon 60 milionë euro ndërkohë që bardhezinjtë kërkojnë 45 mln për Sandron. Operacioni mund të mbyllet me sukses dhe kjo mund të arrihet në merkaton e verës. /albeu.com/
Shtuar më 01/11/2018, ora 13:11
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori