Juve dhe Roma nuk i bëjnë keq njëra tjetrës
Përfundon supersfida e kampionatit Italian mes Juventusit dhe Romës. Është ndarë në paqe kjo ndeshje ku rezultati ka qënë I barabartë 1-1. Ka qënë Iaquinta ai që ka kaluar bardhezinjtë në avantazh në minutën e 35 me një gjuajtje fluturimthi pas krositAquilanit. Totti barazon 10 minuta më vonë nga pika e bardhë e penalltisë duke vulosur kështu takimin. (albeu.com)
Shtuar më 13/11/2010, ora 22:43
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori