Juve dhe Tottenham kanë rënë dakord, pritet përgjigja e Dybala
Paolo Dybala si duket do të përfundoj në Premierligë.

Tottenham dhe Juventuas kanë rënë dakord për transferimin e argjentinasit në Londër.

Sipas gazetarit të famshëm, Gianluca Di Marzio, Spurs do të paguajnë 70 milionë euro për Dybalën.

Tashmë mbetet vetëm që skuadra angleze dhe lojtari të bien dakord për kushtet e kontratës.

Për Dybalën interesim ka pasur edhe nga Manchester United.
Shtuar më 06/08/2019, ora 21:54
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori