Juve-Inter, formacionet e mundshme (FOTO LAJM)

JUVENTUS (4-3-1-2)
Juventus-Inter është kryendeshja e fillimitvitit në Itali. Kampionët e Italisë dhe zikaltrit do të përballen sonte në ora 21:00 në "Juventus Sradium" në ndeshjen e vlefshme për javën e 17 të Serie A.

Të dy ekipet vijnë në këtë takim me ekipet e tyre më të mira të mundshme, ndërsa blerja e re e Interit, Lukas Podolski, është grumbulluar me skuadrën por nuk dihet nëse do të jetë gati për këtë takim. /albeu.com/
Shtuar më 06/01/2015, ora 09:38
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori