Juve mbretëron në Europë në 6 vitet e fundit (FOTO)

M.City 450 pike
Juventus është kthyer në një makineri fitoresh në vitet e fundit, teksa nuk mungojnë dhe rekordet e shumta. Pas fitores 4-1 ndaj Napolit, bardhezinjtë koleksionojnë pikën e 514-të në 6 vitet e fundit.

Kampionët e Italisë janë ekipi që ka grumbulluar më shumë pikë në kampionat në këtë periudhë kohore duke lënë pas skuadra të mëdha si Barcelona apo Bayern Munich.

Më lart keni dhe një galeri për pikët e grumbulluara./albeu.com/
Shtuar më 18/02/2017, ora 15:58
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori