Edi Rama paguan 21 persona për menaxhimin e Facebook-ut
Juve me sytë nga talenti "falas" i Bayernit (VIDEO)
Pëlqej
Pogba, Coman dhe ndoshta Gianluca Gaudino. Vazhdon gjuetia e Juventusit për talentet europianë të cilëve u skadon kontrata së shpejti. I fundit në rradhë është ai i Bayern Munchen, që sipas "TuttoSport", i skadon kontrata verën e ardhshme. Një rast i mirë që bardhezinjtë nuk duan ta humnbasin.

Por Bayern Munchen nuk ka ndermend ta shesë talentin e tij dhe pritet që këtë javë të tentojnë rinovimin e kontratës. /albeu.com/
Shtuar më 18/09/2014, ora 13:46
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori