Juve-Milan, shkëmbim De Ceglie-Pazzini?
Milani përgatitet për revolucion në mbrojtje. Pas vizitave mjekësore të Salvatore Bocchetti dhe tratativave me Palermon për Ezequiel Munoz dhe me Genoan për Luca Antonellin, kuqezinjtë kanë hedhur sytë edhe diku tjetër.

Po mendohet shkëmbimi mes Paolo De Ceglie dhe Giampaolo Pazzinit, por më parë Juventusi kërkon të mësojë se çfarë do të ndodhë me sulmuesin e Sassuolos, Simone Zaza, shkruan "Sportmediaset".
Shtuar më 28/01/2015, ora 14:21
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori