Juve në vendin e parë apo të dytë? Ja të gjitha rreziqet
Sonte në mbrëmje Juventus do të synojë të marrë 3 pikë, për të siguruar kalimin në turin tjetër, dhe me shumë mundësi dhe vendin e parë në grup. Bardhezinjtë nuk dëshirojnë që të përsërisin sezonin e kaluar, kur u përballën me një skuadër shumë të fortë që në raundin e 1/16-ve me Bayernin, raporton Albeu.

Nëse dalin të dytët në grup kampionët e Italisë mund të përballen me një mes Arsenalit dhe PSG-s (luajnë sot vendin e parë), Benficën nëse del e parë në grupin ku është Napoli, Barcelonën, Atleticon ose Bayernin në varësi të rezultatin të ndeshjes së dytë, Monacon, Leicesterin dhe Dortmundin.

Jo keq pasi bardhezinjtë mund kenë më shumë fat me vendin e dytë pasi dhe mund të evitojnë ekipe të mëdha si Bayern, apo Real Madrid. /albeu.com/
Shtuar më 22/11/2016, ora 11:16
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori