Juve-Napoli, rihapet supersfida, Manolas e Lozano drithërojnë bardhezinjtë (VIDEO)Është rihapur supersfida Juventus-Napoli teksa të kaltrit kanë shënuar dy gola të shpejtë me Manolas dhe Lozano duke ngushtuar rezultatin në 3-2.

Kanë mbetur dhe 15 minuta nga fundi teksa ndeshja bëhët mjaft interesante për t'u ndjekur.


Shtuar më 31/08/2019, ora 22:28
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori