Juve në avantazh, Danilo realizon supergol (VIDEO)
Juventusi ka zhbllokuar sfidën ndaj Sassuolo me një supergol nga Danilo nga distanca.

Skuadra e Pirlos, që në pjesën e parë ka qenë e pafat me dy dëmtimet e Dybala dhe McKennie, po luan me një futbollist më shumë pasi Obiang doli me të kuq pas ndërhyjes me taka ngritur ndaj Chiesa.
Shtuar më 10/01/2021, ora 22:02
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori