Juve në sulm për Guarin, ja oferta
Sulmi ka nisur: Juventus shtrëngon dhëmbët për të mbërritur te Fredy Guarin. Pas operacionit të dështuar të janarit, bardhezinjtë janë gati të bëjnë përpara dhe në ditët në vijim pritet ti bëjnë një ofertë zyrtare Interit.

Sipas asaj që shkruan "Gazzetta dello Sport", pjesë e tratativave do të jetë edhe Mauricio Isla, ose Gabbiadini apo Marrone, që pëlqehen nga klubi zikaltër.

Juventus është i gatshëm të bëjë edhe një ndërrim kokë më kokë, por kjo vështirë se do të pranohet nga klubi i Erick Thohir.

Priten zhvillime të reja në javët në vazhdim.../albeu.com/


Shtuar më 01/06/2014, ora 10:18
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori