Juve: Një mbrojtës dhe një sulmues (FOTO LAJM)

Kostas Manolas - Olympiakos
Pëlqej
Merkatoja në shtëpinë e Juventus vazhdon të jetë shumë e nxehtë. Për grekun Manolas, përveç milionave, "Zonja e Vjetër" duhet të mposhtë edhe konkurrencën e Romës dhe Manchester United, ndërsa vazhdohet të punohet edhe për tre emra të tjerë Nastasuç-Balanta-Zapata.

Përsa i përket sulmit, Juve beson te Alvaro Morata por duhet edhe një prurje tjetër për të plotësuar repartin. Emri më i nxehtë është ai i Javier Hernandez për të cilin bardhezinjtë janë të gatshëm ti ofrojnë Van Gaal-it deri në 7 milionë euro. /albeu.com/
Shtuar më 10/08/2014, ora 17:23
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori