Juve pranë portugezit Nani
Prej kohësh gjsma e skuadrave të kampionatit kërkon të marrë shërbimet e mesfushorit të Manchester United, portugezit Nani. Shtypi britanik raportoi sot se fantazisti kërkohet nga Juventus, Milan dhe Inter.

Por "Zonja e Vjetër" duket më pranë portugezit pasi në me është sponsori i të dyve "Hanwha Group", dhe sipas mediave angleze, Nani mund të kalojë në janar tek Juventus.

Por klubi i Manchester United ka pojuar se Nani nuk është në shitje. /albeu.com/
Shtuar më 04/11/2011, ora 16:14
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori