Juve shkatërron Romën, Bonuci shënon dhe golin e 3 (VIDEO)
Juventus duket se i ka mbyllur llogaritë me Romën.

Bardhezinjtë kanë shënuar dhe golin e 3 me Bonuccin duke mbyllur pjesën e parë në shifrat 3-0.

Ndërkohë që dy golat e tjerë i shënuan Ronaldo dhe Bentacur. /albeu.com/
Shtuar më 22/01/2020, ora 21:37
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori