Juve, United rikthehet për Vidal
Pëlqej
Manchester United po përgatit një tjetër ofertë për Arturo Vidal gjatë merkatos së janarit. Lajmi jepet nga "Daily Star" që shkruan se, Louis Van Gaal , pasi ka marrë disa "Jo" nga Roma për Kevin Strootman, ka vendosur të bëjë gjithçka për të afruar mesfushorin e Juventusit.

Kampionët e Italisë nuk pranojnë ta shesin nën 45 milionë euro, por "Djajtë e Kuq" janë në kërkim të një mesfushori të nivelit botëror dhe janë të gatshëm të ofrojnë edhe shifra të çmendura. /albeu.com/
Shtuar më 24/09/2014, ora 12:11
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori