Juventus, 3 emra për Champions (FOTO LAJM)
Nuk është e para në rënditje por kjo për shkak të anullimit të dy ndeshjeve. Juventus pret të rikthehet në fushë për të rimarrë kreun e Serisë A dhe me Conte në krye është shndërruar në diçka normale.

Duke parë rezultatet e klubit në këtë sezon, drejtuesit e klubit po planifikojnë edhe goditjet për merkaton e ardhshme duke parë që mundësia për të marrë pjesë në Champions League është shumë e madhe.

Sipas "Tuttosport", Juventus ka bërë gati 120 milionë euro për të shpenzuar në mënyrë që të sjellë në ekip tre emra të mëdhenjë që do e ndihmonin të arrinte majat në Ligën e Kampioneve.

Gonzalo Higuain, Ezequiel Lavezzi dhe Luis Nani, janë emrat e tre kampionëve që pretendohen të sillen gjatë merkatos së verës në Torino. /albeu.com/

Shtuar më 13/02/2012, ora 09:51
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori