Juventus - Atalanta, formacionet zyrtare: "Zonja e vjetër" kërkon të thellojë diferencën me vendin e dytë
Kryendeshja e javës në Serie A luhet në Torino, ku skuadra e Juventus pret Atalantan.

Para kësaj ndeshje nuk mund të flitet për favoritin, por mund të përmendet avantazhi i Juves për terrenin.

Ndeshja mes Juve dhe Atalanta luhet me fillim nga ora 21:45.

Atalanta: Gollini; Toloi, Palomino, Djimsiti; Hateboer, De Roon, Freuler, Gosens; Gomez, Ilicic; Duvan Zapata
Shtuar më 11/07/2020, ora 21:08
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori