Juventus-Bayern e gjykon Atkinson, ja precedentët
Pëlqej
martin Atkinson
Arbiter i ndeshjes Juventus-Bayern Munchen, e programuar per neser ne ora 20:45, do te jete anglezi Martin Atkinson, me te cilin bavarezet kane kujtime shume te mira.

"Me arbitrin anglez Bayern ka bere vetem paraqitje te mira, duke fituar kunder Cluj ne vitin 2010, me Lille ne 2012-en dhe me Porton sezonin e shkuar", thuhet ne komentin e klubit gjerman, percjell Portali Albeu.

Por edhe Juventusi ka kujtime te bukura me Atkinsonin, i cili sezonin e shkuar drejtoi ndeshjen kunder Real Madrid (2-1), Juventus-Olympiacos (3-20 dh BATE Borisov-Juventus (2-2). /albeu.com/
Shtuar më 22/02/2016, ora 17:03
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori