Juventus bëhet gati për largimet, gjysëm formacioni ndryshojnë ekip
Gazetari italian, Romeo Agresti ka thënë se dyshja Stephan Lichtsteiner dhe Këadëo Asamoah, Buffon dhe Claudio Marchisiodo të largohen në verë, ndërkohë Giorgio Chiellini dhe Andrea Barzagli pritet të rinovojnë kontrata me klubin.

Lojtari i lindur në Torino nuk preferohet edhe aq nga trajneri Max Allegri. Sipas shkrimeve të fundit flitet për një aventurë të re në MLS të SHBA-së për të.

Leonardo Spinazzola dhe Mattia Caldara do të bashkohen me Juventusin këtë verë nga Atalanta. /albeu.com/
Shtuar më 02/05/2018, ora 12:20
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori