Juventus bën gati 60 mln për ëndrrën e madhe
Juventus ka përgatitur 60 milionë euro për ish-sulmuesin e tyre Moratan.

Sipas italianes Tuttosport, Alavaro Morata do të mjaftohet me një vit në “Stamford Bridge” dhe do të largohet ku kuadra më së shumti e interesuar është Zonja e vjetër. Morata po has vështirësi dhe tek Chelsea ku sërish eka humbur vendin e titullarit në ekip.

Tek Juventus spanjolli do të gjinte një tjetër ambjent, ambjent ky që e pret prej kohësh me krahë hapu. /albeu.com/
Shtuar më 04/05/2018, ora 11:34
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori