Juventus “betonizon” vendin e parë (VIDEO)
Juventus ka mundur të mposhtë me lehtësi ekipin e Lazios.

Kampionët në fuqi të Italisë kanë fituar me rezultatin 2:0.

Tevez 17’ dhe Bonucci 28’ shënuan në këtë fitore të Juventusit.

Në këtë ndeshje luajti edhe kapiteni i Kombëtares Shqiptare, Lorik Cana.

Ndërkohë, Berisha ka qenë në stolin rezervë.

Me këtë fitore, Juventus shkon në kuotën e 73 pikë, 15 më shumë se Lazio e vendit të dytë. /albeu.com/

Shtuar më 18/04/2015, ora 22:45
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori