Juventus - Brescia, formacionet zyrtare: Cuadrado në vend të Ronaldos
Juventusi luan në shtëpi ndeshjen e javës së 24 në Serie A.

Për këtë ndeshje Sarri la pushim Cristiano Ronaldon e në vend të tij ka aktivizuar, Cuadradon i cili do të luaj në sulm me Dybalan dhe Higuanin.

Formacionet zyrtare:

Juventus:Szczesny; Danilo, Rugani, Bonucci, Alex Sandro; Ramsey, Bentancur, Rabiot; Cuadrado, Higuain, Dybala

Brescia: Alfonso; Sabelli, Mateju, Chancellor, Martella; Bisoli, Dessena, Bjarnason; Zmrhal; Aye, Balotelli.
Shtuar më 16/02/2020, ora 14:16
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori