Juventus dhe Barça kërkojnë Weigl
Julian Weigl talenti gjerman i Dortmundit i cili prej 2 sezonesh është një titullar fiks në mesfushën e “verdhezinjëve”, është objektivi i parë i Juventusit për të forcuar mesfushën.

Megjithatë për ti rrëmbyer Dortmundit një nga lojtarët më të spikatur që ka në skuadër, bardhezinjtë duhet të fitojnë garën me Barcelonën.

Blaugranat shohin te Weigl një Busquets të ri dhe janë gjithashtu të interesuar për lojtarin./albeu.com/
Shtuar më 17/10/2017, ora 12:09
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori