E FUNDIT/ Milani shpëton në fund mes dramës (VIDEO)
Juventus dhe Manchester City shprehin interes për yllin e Realit
Mesfushori spanjoll, Isco Alarcon është në dyshim për të ardhmen e tij.

26-vjeçari nuk po aktivizohet më në skuadër dhe trajneri Solari e la jashtë skuarës për ndehsjen kundër Romës në Champions.

Por për të ka shprehur interesim dy gjigandët evropian: Juventus dhe Manchester City. /albeu.com/
Shtuar më 29/11/2018, ora 21:35
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori