Juventus dyfishon rezultatin ndaj Chievos (VIDEO)
Juventus ka dyfishuar rezultatin ndaj Chievos në "Allianz Stadium".

Ai që ka shënuar është mesfushori gjerman, Emre Can në minutën e 45'.

Pjesa e parë ka përfunduar dhe mbas disa minutash starton e dyta. /albeu.com/
Shtuar më 21/01/2019, ora 21:20
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori