Juventus dyfishon rezultatin ndaj Sampdorias (VIDEO)

Juventusi ka shënuar edhe golin e dytë ndaj Sampdorias në "Allianz Stadium".

Ai që ka shënuar është mbrojtësi gjerman, Benedikt Howedes në minutën e 60'-të.

Ndeshja po zhvillohet dhe është minuta e 65'-të. /albeu.com/
Shtuar më 15/04/2018, ora 19:28
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori