Juventus dyfishon rezultatin ndaj SPAL (VIDEO)
Juventus ka dyfishuar rezultatin ndaj SPAL në "Allianz Stadium".

Ai që ka shënuar është sulmuesi kroat, Mario Mandzukic në minutën e 60'.

Ndeshja po zhvillohet dhe është minuta e 65'. /albeu.com/
Shtuar më 24/11/2018, ora 19:25
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori