Juventus lë pas Bonnucin, gjen zëvendësuesin e tij
Rruga Leonardo Bonucci me Milanin është përfunduar.

Juventus tashmë po punon për të gjetur një zëvendësues. Sipas Tuttosport, Marotta dhe Paratici kanë bërë një përpjekje për Stefan de Vrij, përcjell Albeu.com.

Mbrojtësi luan me Laziob dhe ka një kontratë deri në qershor të 2018. /albeu.com/
Shtuar më 14/07/2017, ora 11:02
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori