Juventus "godet" sërish, objektiv 100 milionësh
Pëlqej
Transferimi i Ronaldos te klubi i Juventus për një shumë 105 milion euro bëri shumë bujë në media madje vazhdon të komentohet ende, por me sa duket Juventus do "godas" sëridh.

Sipas “Calciomercato”, drejtuesit e “Zonjës së Vjetër” janë duke përgatitur një ofertë serioze për mesfushorin e Lazios, Sergej Milinkovic-Savic.

I vetmi problem është dëshira e futbollistit se ku do vendosë të luaj pasi kërkohet nga tre skuadra, PSG, Real Madrid dhe Manchestert United. /albeu.com/
Shtuar më 23/07/2018, ora 10:46
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori