Juventus hyn në garë për Mahrez, po Bayerni...
Pëlqej
Juventus është bashkuar në garë për Mahrez së bashku me Chelsea, Barcelona, Arsenal dhe Bayern Munich.

Juventus po shikon dy opsionet Mahrez-Costa për sezonin e ardhshëm, por pengesë është bërë Bayern Munich.

Gjermanët mund të nxjerrin nga gara italianët pasi Mahrez do të merret nga Bayern vetëm në rast largimi të Douglas Costa. /albeu.com/
Shtuar më 13/06/2017, ora 19:50
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori