Juventus i kthen përgjigje Arsenalit për Allegrin
Drejtori Sportiv i Juventusit, Beppe Marotta ka thënë se Massimiliano Allegri nuk ka asnjë arsye për tu larguar nga Torino për të marrë drejtimin e Arsenalit.

Ai po ashtu tha se, Allegri ka kontratë me Juevntusin dhe ka edhe shumë objektiva për të arritur.

“Përveç faktit se ka kontratë me Juventusin, mendoj se ne kemi edhe shumë targete për të arritur së bashku. Nuk ka arsye për t’u larguar nga Juventus”, tha Marotta për Mediaset. /Albeu.com/
Shtuar më 08/02/2017, ora 23:34
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori