Juventus i vakët, Cagliari i mposht pas 11 vitesh (VIDEO)
Maurizio Sarri e ka problem t’i motivojë lojtarët pas fitimit të Serie A, gjë e cila është vërejtur në humbjen 2:0 të pësuar nga Cagliari në transfertë.

Luca Gagliano dhe Giovanni Simeone, shënuan për fitoren e vendasve.

Kjo është humbja e gjashtë e Juventusit në këtë kampionet, dhe fitorja e parë pas 11 vitesh për Cagliarin ndaj "zonjës së vjetër". /albeu.com/
Shtuar më 29/07/2020, ora 23:52
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori