Juventus I vetëdijshëm që lojtari do të largohet në merkaton e janarit
Pëlqej
Stefano Sturaro pritet t’i japë fund aventurës së tij si futbollist i Juventusit.

24-vjeçari është duke u kërkuar me ngulm nga skuadra angleze Newcastle United. Rafa Benitez që e pëlqen shumë lojën e italianit dhe ka kërkuar transferimin e tij.

Mediat në Itali e kanë bërë të kryer faktin që Sturaro do të largohet nga ‘Juventus Stadium’ gjatë afatit kalimtar të janarit. /Albeu.com/
Shtuar më 19/11/2017, ora 12:32
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori