Juventus informohet nga lojtari se nuk do ta rinovojë kontratën
Tuttosport shkruan se Kwadwo Asamoah nuk do ta rinovojë kontratën me Juventuasin, ndërsa Zonja e Vjetër është duke menduar për Matteo Darmianin. Kontrata e tij që skadon me 30 qershor nuk do të rinovohet.

Galatasaray mbetet në garë, por edhe me Romën dhe Interin që kërkojnë të përfitojnë nga kjo situatë.

Juventus për ta zëvendësuar ganezin, po mendon për Matteo Darmianin. Po ashtu Juventusi është vënë edhe pas talentit të Genoas, Pietro Pellegri./albeu.com/
Shtuar më 25/01/2018, ora 12:31
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori